Неділя, 24 Січень 2021


У середу, 27 січня, о 11:00 відбудеться прес-конференція начальника головного територіальне управлінні юстиції в Рівненській області Іванни Смачило. 

Під час прес-конференції ви дізнаєтесь:

1. Про розробку бренду “Рівненська юстиція – якісний державний сервіс».

Головне територіальне управління юстиції в Рівненській області розпочинає громадське обговорення розробки бренду «Рівненська юстиція – якісний державний сервіс» та концепції «Рівненський дім юстиції – всі служби в одному приміщенні».  Це стане черговим етапом впровадження на місцевому рівні глобальних реформ у Міністерстві юстиції України. 

Начальник головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило закликає рівнян долучити до розробки проекту. 

- Ми хочемо почути думки та пропозиції громадських активістів, юристів, архітекторів, дизайнерів. Ми хочемо разом створити єдину службу, яка надаватиме якісні послуги населенню. Для цього створюємо робочу групу з усіх охочих, яка напрацює концепцію «Рівненський дім юстиції – всі служби в одному приміщенні», - наголосила Іванна Смачило. 

Надсилати свої пропозиції можна на офіційну сторінку головного територіального управління юстиції в Рівненській області у Facebook на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Також рівнян запрошують взяти засіданні робочої групи. Записати можна в адміністратора проекту Юлії Назарчук https://www.facebook.com/julia.nazarchuk.92, тел. 0972895661. 

2. Як всі керівники Рівненської юстиції консультуватимуть рівнян через соціальну мережу Facebook.

У головному територіальному управлінні юстиції в Рівненській області продовжують впроваджувати реформи та новітні підходи до роботи. В рамках реалізації проекту «Нові стандарти прозорості та соціальної комунікації у органах юстиції на Рівненщині» керівники структурних підрозділів обласної юстиції стануть ще більш відкритим та комуні куватимуть з клієнтам через офіційні інтернет-ресурси та соціальні мережі. Отримати фахову консультацію у працівників юстиції можна буде і через соціальну мережу Facebook. Рівняни зможуть звернутися не тільки на офіційну сторінку управління  в мережі, а й на сторінку кожного керівника особисто.  Разом з роботою електронних реєстрів цей проект виведе юстицію, як сервісну службу, на новий рівень європейського стандарту обслуговування мешканців області. 

Прес-конференція відбудеться в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, вул.Замкова, 22-а, 7 поверх, конференц-зала.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.