Четвер, 06 Травень 2021


Рівненська обласна організація ВО "Свобода" вимагає негайно розслідувати факти знищення пам'яток діячам українського націоналізму, які трапилися у Рівному. Так, 22 січня 2016 року невідомі знищили меморіяльну дошку головнокомандувачу УПА Романові Шухевичу, напередодні вночі також було знищено плиту, присвячену провіднику українського націоналізму Степану Бандері, а на початку місяці - розбито наріжний камінь на місці встановлення пам'ятника Степану Бандері.

Вважаємо, що причиною виникнення цієї ситуації стала бездіяльність правоохоронних органів, зокрема поліції, котра нездатна забезпечити дотримання належного патрулювання міста, та служби безпеки, яка неспроможна контролювати та запобігати поширенню проросійських та сепаратиських ідей в області та, зокрема, місті.

Варто зазначити, що ці меморіяльні пам'ятки Степанові Бандері та Роману Шухевичу були встановлені майже десять років тому і пережили навіть режим Януковича та його прибічників, а знищені були нині, під час російсько-української війни. Нагадаємо, що Рівненська "Свобода" кілька тижнів тому уже зверталася до правоохоронних органів через сепаратиську роботу на Рівненщині одіозного сподвижника та пропагандиста ідей "руського міра" режисера Василя Чепразова.

Нині Рівненська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вчергове вимагає від Рівненського обласного управління Національної поліції та управління Служби безпеки України в Рівненські області посилити роботу у напрямку боротьби із проявами сепаратизму та антидержавницької діяльности, а також взяти на особистий контроль та прозвітуватися перед громадськістю про хід розслідувань знищення меморіяльних дошок Роману Шухевичу та Степану Бандері і наріжного каменю на місці встановлення майбутнього пам'ятника Степану Бандері на однойменній вулиці.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.