Вівторок, 21 Вересень 2021


Завтра, 3 лютого, в Рівненській облдержадміністрації відбудеться круглий стіл «Інновації та кращі рішення для активного екологічного туризму України».

Як стверджують організатори - управління культури і туризму ОДА та Українська асоціація активного та екологічного туризму – метою заходу є представлення кращих прикладів комерційних, громадських, державних та приватних ініціатив у сфері туризму, налагодження співпраці у розвитку активних видів цієї галузі, обговорення проблем та їх рішень.

До участі запрошені представники туристичних фірм, спортивно-туристичних клубів, національних природних парків, садиб зеленого туризму, навчальних закладів та фахівці з Києва, Львівщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Волині та Рівненщини.

Для учасників круглого столу виступить голова Правління Української асоціації активного та екологічного туризму Сергій Підмогильний, керівники туристичних клубів та науковці.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.