Субота, 24 Липня 2021


У січні 2016 року  до бюджетів всіх рівнів на Рівненщині надійшло 255 мільйонів гривень платежів, які адмініструються органами ДФС. 

Таким чином,  порівняно з аналогічним періодом 2015 року досягнуто збільшення надходжень податкових платежів  майже на 40 відсотків,  або на 71 мільйон гривень.  При цьому, до Державного бюджету за січень мобілізовано 107 млн. грн., до місцевого бюджету майже 148 млн. грн.

«Успішному виконанню завдань з надходження до бюджетів усіх рівнів на Рівненщині ми завдячуємо, насамперед, нашим платникам податків, котрі в період соціально-економічних труднощів розуміють, наскільки важливо своєчасно наповнювати скарбницю держави», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев. 

«Інструменти адміністрування податкових платежів постійно вдосконалюються. Враховуючи постійне оновлення електронних сервісів, що допомагають нашим платникам виконувати свої податкові зобов’язання  на більш високому технологічному рівні, фахівці ДФС мають можливість аналізувати великі масиви звітної інформації на якісному рівні. Однак, без  діалогу з платниками на партнерських засадах, вирішувати завдання з наповнення бюджетів було б надзвичайно складно», - підкреслив Дмитро Зайцев. 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.