Понеділок, 28 Вересень 2020


У Рівненській обласній раді відбувається своєрідна революція, щоправда кадрова, але за участю "радикалів" з усієї України. Керують цим процесом "радники - гастролери" голови облради Володимира Ковальчука. Саме вони проводять співбесіди з працівниками апарату облради та крок за кроком ставлять своїх "чужих" людей на ключові позиції, - повідомляє видання Рівне вечірнє

За останній час позбулися своєї посади в апараті облради люди, які професійно виконували свої обов'язки протягом останніх років. Мова йде насамперед про Тетяну Кравчук, яка працювала на посаді начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку. Відділу, якому підпорядковується понад 100 комунальних закладів облради. На її місце одразу призначили 31-річного Юрія Нілабовича, члена Радикальної партії, який досі працював заступником начальника Держінспекції сільського господарства в Закарпатській області.

Наразі, у процесі можливого звільнення перебуває і керуючий справами виконавчого апарату облради Богдан Сологуб. Днями Володимир Ковальчук призначив пану Сологубу "заступника - смотрящего" — 40-річного Ростислава Стаська, останнє місце його роботи — керівник апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

На наступну сесію готують проект реорганізації апарату обласної ради, яка дозволить звільнити всіх працівників, щоб на частину посад набрати нових.

"Жодних кадрових змін з депутатами не обговорюють. Роблять винятково все під одну людину, голову обласної ради, хоча варто нагадати, що йдеться про виконавчий апарат обласної ради — виконавчого апарату голови облради не існує. Нам розповідають, що приїхали в область люди нібито у статусі радників, проте насправді такими не є, і проводять з працівниками апарату незрозумілі співбесіди. Ми не допустимо, щоб вказали на двері людям, які працюють добросовісно, як-от, наприклад, Богдан Сологуб, який практично виріс в апараті облради і його компетенція відповідає всім вимогам. 

Хоче голова поставити своїх людей всюди — нехай іде з посади, відкриває свій приватний офіс і набирає кого хоче. Якщо йтиметься про реорганізацію апарату, аби вивільнити посади, призначити ручного керуючого апаратом, ми не допустимо цього. Окрім того, якщо й далі будуть надходити повідомлення про незрозумілі розмови псевдорадників із працівниками, виноситимемо це питання на розгляд сесії", - повідомив у коментарі РВ керівник фракції БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" в обласній раді Юрій Благодир.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.