Субота, 29 Лютий 2020


Рівненщина займає лідируючі позиції щодо впровадження системи електронних закупівель Prozorro. Про це йшлося під час засідання колегії ОДА під керівництвом голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова.

Так, область посідає третє місце по Україні за найбільшою кількістю учасників торгів в системі електронних закупівель. Всього до Prozorro торік вдалося залучити 227 установ, організацій та підприємств.

Рівненщина – шоста за кількістю оголошених закупівель по Україні. Так, на сьогодні здійснено більше тисячі електронних процедур.

Сьоме місце область займає за плановою сумою закупівель – торги оголошені на загальну суму майже 50 мільйонів гривень.

«Щодо реальних результатів, то саме завдяки тому, що торги відбувалися відкрито, Рівненщина зекономила 2 мільйони 600 тисяч гривень», - відзначив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

Тож тепер ці кошти можна буде використати на інші потреби, переконаний керівник Рівненщини.

Як приклад, торік завдяки закупівлі обладнання у класи фізики шкіл Рівненщини через Prozorro вдалося зекономити від 20 до 5 тисяч гривень у кожному районі. Ці гроші спрямували на придбання додаткової оргтехніки.

Тим часом, за словами голови Рівненської облдержадміністрації, економія у понад 2 мільйони – це лише проміжний результат. Наразі система ProZorro працює як пілотний проект, а тому не всі проводять через неї свої закупівлі.

Відтак, Віталій Чугунніков закликав усіх голів РДА більш активно переходити на проведення торгів в системі ProZorro. Він нагадав, що з 1 серпня 2016 року дана система стане обов’язковою відповідно до Закону.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.