Четвер, 01 Жовтень 2020


Шість бібліотек Рівненщини стали переможцями проекту Української бібліотечної асоціації - «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

 Відтак, у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, Кузнецовській міськй публічній бібліотеці, а також Дубенській Зарічненській, Рокитнівській та Сарненській центральним районним бібліотекам за підтримки програми ЄС «Еразмус +» відкриються пункти європейської інформації (Пункти ЄІ).

Пункти діятимуть три роки.

Проект передбачає активну роботу бібліотек з популяризації знань про ЄС та надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевих громад районних центрів, невеликих міст і селищ України.

За умовами конкурсу бібліотеки-переможниці отримають: пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації; методичні посібники, рекламно-інформаційні матеріали, сувеніри про ЄС та євроінтеграцію;  доступ до електронних баз даних від Представництва ЄС в Україні та інших організацій тощо.
 
Довідка. У листопаді 2015 року УБА оголосила конкурс на участь у проекті. Заявки подали 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки , у яких в 2016 році буде створено Пункт ЄІ. Координатори з обраних бібліотек пройдуть дводенне навчання, відповідно до графіка, складеного Головним тренінговим центром для бібліотекарів УБА.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.