Вівторок, 31 Березень 2020


Нардеп Андрій Лозовий вибачився перед своїм "політичним батьком" Олегом Ляшком за те, що останніми днями писав у Фейсбуці.

"На тлі проблем зі здоров'ям і внаслідок неправдиво поданої інформації, отримав нервовий зрив.

Хотів би вибачитись перед однопартійцями і, перш за все, моїм лідером, другом і політичним батьком Олегом Ляшом за надмірні емоції і надто різку публічну реакцію на інформацію, яка виявилась викривленою і неправдивою.

Щоб не було, виносити це у інформаційний простор я не мав права. Принаймні з поваги до всього за роки пережитого", - зазначив Андрій Лозовий.

Зе словами Лозового його участь у іншому проекті чи як спікера чи як менеджера, про що пишуть декотрі журналісти - це чиїсь еротичні фантазії.

Можливо, вони мають логіку через винесення з моєї провини непорозуміння у публічну площину. Але я нікуди не збираюсь йти. Це справа мого життя, якій я віддав вже п'ять років.
Це партія, в якій я бачу перемогу країни над зовнішнім і внутрішнім ворогом, її розвиток, добробут людей та захист національних цінностей.

Не забув рівненський нардеп вкотре "підлизати" одне місце своєму лідеру Олегу Ляшку.

"Щодо Олега Ляшка. Навіть, якщо я буду вимушений піти, то завжди його поважатиму. Він не святий, як і усі люди, і має важкий характер. Одначе це сильна особистість з надзвичайною харизмою і добрим великим серцем. Це патріот і по-справжньому смілива людина: я це бачив це на власні очі і під час чорнобильських акцій у 2011, і під час виборчих кампаній 2012 і 2013 років, а також пізніше, і під час боротьби з бажанням олігарха Ахметова забудувати Андріївський узвіз, і під час Революції гідності, і під час штурму ОДА в Чернігові, і в Криму, і на Донбасі, і в багатьох інших ситуаціях.

Це self made man, який сам зробив себе, з дитдому та інтернатів до голови парламентської фракції", - зазначив нардеп.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.