Четвер, 21 Січень 2021


На Рівненщині розробили план дій із подолання можливої повені.

На виконання доручення першого заступника голови Рівненської ОДА, керівника комісії з питань техногенно-екологічної безпеки Юрія Приварського рятувальники розпочали перевіряти готовність органів влади, підприємств та організацій області до пропуску льодоходу, повені та паводків.

Зокрема, безпосередньо на місці вивчають стан найбільш важливих об’єктів: русел річок, водогосподарських і гідротехнічних споруд. Особлива увага при обстеженні приділяється дамбам, кріпленням їхніх укосів, водоскидам, водозаборам та дренажним системам.

Підсумки перевірки будуть детально розглянуті на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області наприкінці лютого.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.