Четвер, 21 Січень 2021


Незважаючи на складну ситуацію в Україні, Рівненська атомна електростанція продовжує виконувати соціальні програми, в тому числі і житлову. Поліпшення житлових умов атомників залишається одним із пріоритетних напрямків соціальної політики як ДП «НАЕК «Енергоатом», так і його відокремленого підрозділу «Рівненська АЕС». Відтак ще дві сім`ї працівників Рівненської атомної електростанції покращили свої житлові умови.

Днями генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин разом із головою профспілкового комітету РАЕС Іваном Мельником урочисто вручив ключі від 2-х кімнатних квартир двом родинам рівненських атомників: майстру виробничої дільниці цеху з ремонту тепломеханічного устаткування енергоремонтного підрозділу (ЕРП) Миколі Бігуну та табельнику ЕРП Тетяні Кньовець.

Як зазначають у житловому відділі управління соціальних об`єктів Рівненської АЕС, обидві сім’ї працівників, які отримали додаткове житло, перебували на квартирному обліку на поліпшення житлових умов.

Оскільки за останні кілька років соціального житла не будувалось, співробітники станції безкоштовно отримували вивільнені квартири з фонду вторинного житла. Другий напрямок, за яким реально покращують свої житлові умови атомники – отримання цільових безвідсоткових позик на придбання житла.

Таким чином, у минулому році 3 сім`ї рівненських атомників отримали цільовий безвідсотковий кредит на купівлю житла на суму 2,8 млн. грн., 4 сім`ї отримали квартири в безоплатне користування за рахунок вивільнення житла та 39-ти сім`ям розподілені квартири в переобладнаному гуртожитку «Електрон».

У найближчих планах – добудова житлового будинку №423 на 66 квартир.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.