Четвер, 21 Січень 2021


Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук у себе на сторінці в Фейсбуці розмістив допис про вручення ключів від квартир дубровицьким прикордонникам. Користувачі соцмереж відразу ж розкритикували даний пост, адже судячи з усього він був написаний не самим Ковальчуком, а кимось з його оточення.

Сам Володимир Ковальчук тільки скопіював його та вставив до себе на сторінку. Про це свідчить підпис в кінці тексту - Конец переписки. 

Відома рівненська журналістка та громадська активістка Інна Білецька прокоментувала розміщений допис Володимира Ковальчука словами:

"Я вже боюсь, щоб людина не поранилася під час бриття чи чистки зубів, от чесне слово)

Ну от як можна так безкінечно і бездарно плуж... робити помилки. Раз за разом. Маючи таку представницьку посаду, не маючи надмір обов'язків, можна ж хоча б у дрібницях трошечки думати? Можна хоча б часом руками робити щось, крім контрл це-контрл ве? А автору поста - респект - патріотічнєнько і са вкусом) і фігня, шо то прикордонна служба будувала, головне вчасно долучитись. 

Сагласна, конец. Ета конец", - зазначила Інна Білецька.

Варто зазначити, що на ранок 11 лютого даний підпис в пості Володимира Ковальчука вже був видалений.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.