Середа, 27 Січень 2021


Народний депутат України Сергій Євтушок вважає, що його партія "Батьківщина" та однойменна фракція у Верховній Раді України критикувала діяльність уряду, проте конструктивно. Про це він повідомив в ефірі телеканалу "РАДА".

"Народні депутати фракції запропонували "соціальний пакет" законопроектів. Нас не чули. Механізму спільного прийняття рішень в коаліції не було.

Кульмінація - провальне голосування за відставку уряду Яценюка 16 лютого. Саме тому фракція "Батьківщина" прийняла рішення про вихід із коаліції", - зауважив Сергій Євтушок.

За словами нардепа кожен політик сьогодні повинен усвідомлювати рівень відповідальності, покладеної на нього.

"Прем'єр-міністр та члени уряду повинні продемонструвати державницьку позицію та добровільно подати у відставку. Аби не втратити сьогодні державу, потрібно докорінно змінювати політичну систему в Україні. Або шляхом формування нової коаліції та нового уряду, або шляхом парламентських виборів", - вважає політик.

Сергій Євтушок переконаний, що якщо цього не відбудеться, є ризик вибуху протестних настрої у суспільстві. 

"А цього допустити не можна", - запевняє Сергій Євтушок.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.