Вівторок, 07 Липня 2020


Депутат Рівненської обласної ради від ВО "Свобода", костопільчанин Анатолій Алексейчук сьогодні напав на мешканців Костополя, з поведінкою яка явно може свідчити про його повну неадекватність. Відео конфлікту депутата з громадянами було оприлюдено у мережі Фейсбук.

На відео чітко видно як Алексейчук звинувачує мешканців Костополя в тому, чому вони і досі не в армії. Хоча як нам відомо, сам депутат ще жодного дня не перебував на службі в ЗСУ та сам призовного віку придатного для мобілізації.

Далі вживаючи ненормативну лексику обласний депутат ображає своїх земляків називаючи їх дебілами, сепарами та тварями. Хоча якщо послухати діалог депутата з костопільчанами то можна зробити висновок, що все з точністю до навпаки.

А загалом, все чітко видно на відео:

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.