Понеділок, 06 Квітень 2020


Депутат Рівненської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Тетяна Воронко не підтримала під час позачергової сесії погодження для отримання дозволу на користування надрами під свердловинами Льонокомбінату видобувати воду для потреб підприємства. Скоріше за все, це сталося через те, що в облраді Воронко людина випадкова, і основна задача даного депутата тиснути кнопки так як скажуть партійні боси.

Кореспонденти інтернет-видання “Голосно” звернулися до обласного обранця за коментарем та запитали у неї чому вона проти розвитку промисловості в Рівному. Відповідь депутата була у стилі “РадиКАЛьних” – ляшківців:

“Я вирішила, що була не компетентна у цьому питанні і воно потребує детальнішого вивчення. Я для себе вирішила, що я краще утримаюся і не голосуватиму, адже кожен з нас має право на вирішення. Як вже проголосовано, так вже і проголосовано. Значить представники підприємства недостатньо добре донесли інформацію нам”, - повідомила Тетяна Воронко. 

Нагадаємо, що Тетяна Воронко стала депутатом облради зайнявши третє місце у себе на виборчому окрузі під час останніх місцевих виборів. Однак, недосконала виборча система все таки дозволила навіть з таким програшним результатом стати депутатом від радикалів. Хоча, якщо подивитися склад фракції Радикальної партії, та й на дії їхнього представника на посаді голови Рівненської облради Володимира Ковальчука то нічого дивного у таких голосуваннях немає. В основному їхня фракція складається з некомпетентних людей.

Сама ж Тетяна Воронко родом з Березнівського району. Займається тим, що займається торгівлею на місцевому базарі, та й прямо там веде прийом громадян як депутат облради поєднуючи справи депутатські та бізнесові

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.