Неділя, 31 Травень 2020


На офіційному сайті Рівненської міської ради незабаром можуть запровадити сервіс електронних петицій від громади. Це питання депутати мають розглянути на одному з найближчих пленарних засідань сесії міськради.

З такою ініціативою виступив депутат від БПП “Солідарність” Андрій Кузьмич. На його думку, завдяки такому нововведенню влада буде більше дослухатися до думки рівнян.

“На сайті міської ради у розділі "Електронні петиції" будь-хто зможе або подати власну петицію, або підтримати уже створену. Протягом наступних двох днів, після перевірки адміністратором на відповідність законодавству петиція з’являється на сайті і з цієї дати до трьох місяців на її підтримку має бути зібрано не менше 250 голосів”, - повідомив Андрій Кузьмич. 

Далі, за словами депутата при умові набрання цієї кількості голосів, петиція за резолюцією міського голови передається на розгляд уповноваженого компетентного виконавчого органу міськради і заявнику має бути надана аргументована відповідь стосовно його звернення.

“Схожий проект Рішення зареєстрували і представники партії “Громадський контроль”, однак він повністю скопійований з відповідного Рішення Київради і тому, не зовсім підходить під місцеві реалії та ускладнює процес електронного звернення громадян додатковими бюрократичними перепонами”, - зауважив Андрій Кузьмич.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.