Вівторок, 20 Жовтень 2020


Керівник фракції ББП "Солідарність" в Рівненській обласній раді Юрій Благодир висловив свої зауваження до проекту Рішення щодо «Положення про основні засади управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області». 

За словами депутата від інших обранців вже чув багато зауважень до проекту даного положення.

"Даний проект Рішення анулює погодження кандидатів на посади керівників комунальних закладів з профільними комісіями облради та управліннями ОДА. Такий проект свідчить про одне: сидять в облраді люди, які тільки й того, що думають, як стати головними в області. Замість того, щоб нарешті налагодити нормальну роботу для громади, вирішують, як свого начальника підвищити, як його підпис зробити дорожчим. Ще такої влади в області не було", - зауважив Юрій Благодир.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.