Четвер, 29 Жовтень 2020


За січень-лютий  поточного року   на фінансування Збройних сил України від рівненських  платників надійшло  25,4 мільйона гривень військового збору. Це на 5,4 мільйони гривень або на 27 відсотків більше від  минулорічних показників. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у  Рівненській області Дмитро Зайцев. Зокрема, керівник фіскальної служби регіону наголосив на постійному зростанні бюджетних надходжень військового збору. 

– Якщо за аналогічний період минулого року до бюджету надійшло  20 мільйонів гривень, то у цьому році відрахування на потреби Збройних сил України зросли до понад 25  мільйони гривень. Сьогодні важлива кожна гривня, яка находить у вигляді 1,5-відсоткового військового збору від доходів громадян, перш за все, з огляду підтримки миру та стабільності в нашій державі. Українська армія має виконувати поставлені перед нею стратегічні завдання, підвищувати свою оборонну здатність. Ми вдячні рівненським платникам за сумлінну сплату податків до бюджетів усіх рівнів, – підкреслив  Дмитро Зайцев. 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.