Понеділок, 25 Січень 2021


В цей момент відбувається засідання регламентної комісії Рівненської обласної ради під час якого буде розглянуто питання доцільності перебування на посаді начальника обласної юстиції Іванни Смачило. Таке питання є  в порядку денному за № 33.

Розгляд питання ініціював екс-начальник рівненської міліції, представник партії ВО "Свобода" Чайка В.Ю.

Скоріше за все, ініціювання даного питання на розгляді комісії облради є просто зведенням політичних рахунків та намаганням радикалів взяти одну з ключових посад в області у свої руки.

Як відомо партії "Свобода" та Радикальна партія Олега Ляшка перебувають в одній коаліції у обласній раді.

Окрім того, останніми днями активізувала свою діяльність в напрямку дискредитації начальника обласної юстиції і громадська активістка Лілія Москальова, яка є близькою до місцевих радикалів.

Нагадаємо, Іванна Смачило стала керівником обласної юстиції в результаті прозорого та відкритого конкурсу. Наразі, активно намагається впроваджувати реформи у сфері юстиції та права.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.