Неділя, 12 Липня 2020


На Рівненщині військовослужбовці підрозділів Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України взяли участь у польовому виході з підготовки до виконання завдань за призначенням та підвищення їхніх вмінь та навичок з основних предметів бойової підготовки. З метою якісної підготовки за військовим фахом до практичних занять залучалися бійці дорожньо-комендантського, дорожньо-мостового батальйонів, роти матеріального забезпечення та об’єднаної ремонтної майстерні.

Упродовж тижня вони із залученням автомобільної та інженерної техніки відпрацьовували вправи організації дорожньо-комендантської служби на ділянці військово-автомобільних доріг гарнізонно-патрульним методом. Військові дорожники, які, зокрема, вже другий рік поспіль виконують завдання в епіцентрі збройного протистояння на сході України, не з чуток знають, що таке бойова обстановка. А тому одним із основних завдань командирів було навчити діяти підлеглих під час артилерійських обстрілів, нападів диверсійно-розвідувальних груп противника, евакуації поранених з поля бою тощо.

Упродовж навчання фахівці-дорожники відпрацювали порядок пропуску колони через диспетчерський пункт згідно з графіком руху колон, дії особового складу при прибутті підозрілого транспортного засобу до пункту регулювання руху, алгоритм роботи посадових осіб у випадку запізнення колони. Окрім цього, обслуга радіостанції тренувалася обладнувати виносний телефонний вузол зв’язку та дистанційно керувати радіостанцією.

Як зазначив командир дорожньо-комендантського батальйону підполковник Євген Печура, особовий склад добре справився із визначеними завданнями. Командири підрозділів вміло керували діями підлеглих, чітко ставили завдання та контролювали їх виконання, а сержанти, старшини та солдати військової служби за контрактом продемонстрували дисциплінованість та злагодженість у своїх діях під час виконання завдань в умовах загострення оперативної обстановки. Це засвідчило, що військовослужбовці Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України готові до виконання завдань у зоні проведення Антитерористичної операції.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.