Четвер, 16 Липня 2020


Днями у Рівненському міському центрі зайнятості відбулася презентація професій для демобілізованих учасників антитерористичної операції на Сході України. Усім присутнім розповіли про вільні вакансії та перспективи роботи в поліції охорони.

Після демобілізації більшість бійців залишаються без постійного місця роботи. У пошуку нових вакансій вони звертаються до центрів зайнятості, де намагаються відшукати різноманітні варіанти для подальшого перспективного працевлаштування.

Поліцейська робота близька по духу учасникам АТО, адже спрямована на захист прав громадян та протидію злочинним посяганням. Також бійці мають навики поводження зі зброєю, що дає їм переваги серед інших бажаючих працевлаштуватися.

У Рівненській поліції охорони періодично з’являються вакантні посади атестованих і вільнонайманих працівників у різних напрямках роботи: поліцейські та поліцейські-водії, охоронники об'єктів всіх форм власності та кредитно-фінансових установ, електромонтери охоронно-пожежної сигналізації, інженери-електроніки.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посади:

– поліцейських та поліцейських-водіїв (вік – від 18 років, освіта – не нижче повної загальної середньої, успішна здача заліків з фізичної підготовки, стан здоров`я - проходження медичного обстеження військово-лікарською комісією та проходження професійно-психологічного відбору, відсутність судимості, для поліцейських-водіїв - наявність водійських прав категорії «В» і навиків водіння автотранспорту);
– охоронників об´єктів усіх форм власності та кредитно-фінансових установ (вік – від 18 років, освіта - не нижче базової загальної середньої, стан здоров`я - проходження медичної комісії та психіатрично-наркологічного обстеження, відсутність судимості);
– електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації (освіта – за вказаним фахом, досвід роботи за цією професією, відсутність судимості, стан здоров`я - проходження медичної комісії та психіатрично-наркологічного обстеження);
– інженерів-електроніків (освіта – за вказаним фахом, досвід роботи за цією професією, навики встановлення, налаштування та ремонту операційних систем, програмних продуктів, ПК та оргтехніки, відсутність судимості, стан здоров`я - проходження медичної комісії та психіатрично-наркологічного обстеження).

Окрім переліку можливих вакансій і процесу безпосереднього працевлаштування, присутнім на зустрічі розповіли про можливість навчання у Вищих професійних училищах Департаменту поліції охорони у Рівному і Вінниці. У навчальних закладах кандидати на вакантні посади зможуть пройти підготовку чи перепідготовку до професій охоронної сфери.

Управління поліції охорони в Рівненській області спільно з Рівненським міським центром зайнятості та Центром допомоги учасникам АТО намагатиметься зробити усе можливе, аби допомогти тим, хто з честю та гідністю захищає нашу державу.

З питань працевлаштування в органах поліції охорони, звертайтеся у відділ кадрів Управління поліції охорони в Рівненській області, що знаходиться за адресою – м. Рівне, вул. Ст. Бандери, 58, або зателефонувавши за номером (0362) 63 66 21.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.