Субота, 04 Липня 2020


Посадовими особами Рівненської митниці у лютому 2016 року  розглянуто 28  справ про порушення митних правил (ПМП), за результатами розгляду яких на правопорушників накладено стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 181 тис.грн. Стягнуто штрафів – 53.3тис. грн.

На розгляд до Рівненського міського суду впродовж звітного періоду направлено 34 справи про порушення митних правил на суму 6, 2 млн. грн.

Рівненським міським судом винесено 23 постанови:

застосовано конфіскацій  на суму 253 тис. грн.;
накладено штрафів  на суму 167 тис. грн.;
закрито 4 справи на суму 2 ,7млн. грн.;
винесено одну постанову про проведення додаткової перевірки.
Стягнено штрафів за рішеннями судів -13,7 тис. грн.

По закритих справах митницею готуються апеляційні скарги.

Крім того, в результаті проведеної роботи у лютому 2016 року до правоохоронних органів направлено чотири повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину передбаченого ч.4 ст.358 КК України (підробка документів).

Відкрито 72 справи  про порушення митних правил  на загальну суму 2, 7 млн. грн. У 16-ти справах вилучено предметів ПМП на суму 70,9 тис. грн. 

У лютому 2016 року ТОВ «X» в Україну ввезено речі  які були у використанні. Директором ТОВ «Х», під час митного оформлення товару, було заявлено неточні та недостовірні відомості. Про це повідомив виконувач обов’язків начальника Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай. 

Працівниками митниці спільно з УСБУ в Рівненській області проведено огляд вантажу та скеровано запит про визначення кодів товарів згідно УКТ ЗЕД. В результаті визначених Рівненською митницею кодів змінились ставки мита. Складено протокол про ПМП за ознаками ст. 472 Митного Кодексу України про недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

Крім того, щодо директора ТОВ «А»,  за результатами проведеної перевірки вивезення з України свіжої зелені у  лютому 2016 року,  було порушено 11 справ про порушення митних правил на загальну суму 2, 6 млн. грн. 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.