Субота, 23 Січень 2021


КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР спільно із Управлінням транспорту та зв'язку міста Рівне проводить обстеження пасажиропотоку на тролейбусних маршрутах, з метою встановлення коефіцієнта співвідношення кількості пільгових пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд. Дане обстеження буде тривати з 14 березня по 18 березня 2016 року.

Для проведення даного обстеження задіяно 29 студентів Рівненського Автотранспортного технікуму та Національного університету водного господартства та природокористування. Кондуктори громадського транспорту видають квитки трьох видів: 1,50 грн. (вартість повного квитка), 0,75 грн. (вартість квитка для студентів та учнів за наявності студентського або учнівського) та квитки яскраво червоного кольору видають безкоштовно усім пільговим категоріям пасажирів.

Участь в обстеженні приймають декілька тролейбусів на визначених маршрутах: №1 - 2 тролебуси, №2 - 1 тролейбус, №3 - 1 тролейбус, №7 - 2 тролейбуси та №10 - 1 тролейбус.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.