Понеділок, 06 Квітень 2020


В лавах Радикальної партії Олега Ляшка з’явилася достовірна інформація, що перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук місяцем раніше скористався своїм статусом і впливом аби отримати хорошу кімнату в гуртожитку одного з вишів міста Рівного. Про це йдеться в повідомленні сайту Інформатор, який фінансується радикалами.

Як йдеться в матеріалі спочатку все було спокійно, працівники та студенти бачили Драганчука тільки вранці перед роботою та інколи пізно ввечері. Мешканці гуртожитку звикли, що поруч з ними проживає високопосадовець і перестали звертати на це увагу. Але, як виявилось, показні спокій та чемність посадовець купляв у коменданта, вахтерів та студентів вишу.

Останні декілька вечорів, як повідомило джерело з гуртожитку вищого навчального закладу, почастішали візити депутата в нетверезому стані, щодня з різними жінками та один раз з молодою дівчиною у вульгарному одязі. Кожний візит Миколи Драганчука супроводжувався пропозицією до вахтера або охорони взяти в нього гроші за мовчанку.

Дані факти стали причиною для виселення першого заступника Рівненської обласної ради з гуртожитку за аморальну поведінку.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.