Вівторок, 29 Вересень 2020


Голова Рівненської обласної ради запевний мешканців Рівненщини в тому, що в області не буде встановлено однопартійну систему зважаючи на те, що і голова ОДА, і керівник облради від однієї політичної сили - БПП "Солідарність". Про це він розповів в програмі "Тіньовий сектор" з Олексієм Кривошеєвим.

"Ні, в нас не буде однопартійної системи. Тому що ніхто не намагається монополізувати владу, потрібно об’єднувати всіх політичних гравців в області. Опозицію також потрібно чути", - повідомив Олександр Корнійчук.

Окрім того, за словами голови облради не потрібно зважати на політичні імпульси з Києва, необхідно подумати про господарство в області та як його розвивати.

"Я проаналізував ті кроки, які сьогодні важливо робити: перегорнути сторінку чвар, ми повинні забути, що обласна рада є рингом для бою політиків", - зазначив Олександр Корнійчук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.