Вівторок, 29 Вересень 2020


Останні політичні події в Рівненській області та обласній раді у коментарі виданню DEPO прокоментував політичний аналітик, депутат Рівненської облради попереднього скликання Сергій Штурхецький.

""Нічого Ковальчуку ця гра не дасть. Це гра проти себе, яка викличе хіба лише зайве роздратування людей. Не думаю, що суд задовольнить позов Ковальчука. Голова облради – це перший серед рівних, а не всенародно обраний, його завдання – домовлятися та організовувати роботу. Тому навіть якщо припустити, що суд позов задовольнить, і облрада буде його виконувати - що з того, якщо Ковальчук не має більшості і не згуртував довкола себе депутатів? Він не використав свій шанс, не об’єднав місцеві політичні еліти, поводився, як диктатор, намагаючись поставити себе таким собі "пацаном на районі", - зазначив Сергій Штурхецький.

За словами аналітика ще одним прорахунком вже колишнього голови облради є те, що він накликав сюди якихось радників з інших областей, які намагалися усіх повчати, як треба поводитися.

"Чого вартий голова, який не має більшості? Восени під дією ситуативних київських домовленостей вдалося "нагнути" місцеву політичну еліту, так Ковальчук став головою. Тобто конфлікт був закладений на початку, коли стало відомо, що депутатів просто змусили голосувати за Ковальчука. А потім ситуація в Києві змінилася, на місцях не стало "зовнішнього нагляду", і пружина розкрутилася", - вважає Штурхецький.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.