Неділя, 17 Січень 2021


Вчора, 22 березня за ініціативи народного депутата України від БПП "Солідарність" Олександра Дехтярчука в місті Дубно відбувся Форум місцевого розвитку на тему: «Об’єднанні територіальні громади як перспективний напрямок розвитку місцевого самоврядування».

Учасниками Форуму стали понад 140 представників з Млинівщини, Демидівщии, Здолбунівщини, Радивилівщини, Дубенщини та м.Острога. Захід проводився за сприяння та підтримки Проекту «Реформа управління на сході України», який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Під час Форуму були обговорені питання стосовно утворення об’єднаних територіальних громад як механізму розвитку територіальних громад; роль центрів надання адміністративних послуг у створенні належних умов для життя в об’єднаних територіальних громадах та діяльність з підтримки таких центрів. 

Представники донорських організацій ознайомили присутніх із напрямками діяльності шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» (Sida), Проекту «Реформа управління на сході України» (GIZ) та Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Сільські голови отримали практичні відповіді на свої запитання від голів об’єднаних територіальних громад.

У роботі Форуму взяли участь члени Комітету Верховної Ради України з Питань місцевого самоврядування, державного будівництва та регіональної політики, народні депутати України Олександр Дехтярчук та Андрій Река, Юрій Ганущак – експерт з питань децентралізації, Лілія Попова - начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства, Володимир Проскурнін – експерт шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» (фінансується шведським агентством з міжнародного розвитку Sida), Віталій Герман – керівник Рівненського центру надання адміністративних послуг, Юлія Седик – координатор Шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні, Тарас Журавель – заступник керівника проекту «Реформа управління на сході України» (GIZ), Ольга Кашевська - керівник регіонального офісу Рівненської області Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», Тетяна Грещук - виконавчий директор Рівненського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Людмила Кушнер - експерт офісу реформ в Рівненській області, Олександр Корнійчук – голова Рівненської обласної ради, Ігор Тимошенко - директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації, Василь Антонюк – Дубенський міський голова, районне керівництво та керівники громадських організацій Млинівщини, Демидівщии, Здолбунівщини, Радивилівщини, Дубенщини, м.Острога, представники Організації Роботодавців «Спілка роботодавців Дубенщини», голови об’єднаних територіальних громад та міські/сільські голови.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.