П'ятниця, 04 Грудень 2020


Голова обласної ради Олександр Корнійчук підписав доручення провести інвентаризацію нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Рівненської області. 

Інвентаризація буде здійснюватись відповідно до Методики, затвердженої рішенням обласної ради від 04.03.2014 №1142 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області».

Відповідно до Методики, інвентаризацію мають провести керівники підприємств, установ, закладів, організацій, на балансі яких перебуває обласне комунальне майно, в тому числі земельні ділянки.

За результатами проведеної роботи кожен керівник повинен створити перелік нерухомого майна. Також буде зібрана інформація щодо вільних приміщень об’єктів нерухомого майна обласної комунальної власності, які не використовуються та можуть бути передані в оренду.

Вся ця інформація буде передана для узагальнення в обласну раду до 30 квітня 2016 року та згодом оприлюднена на офіційному сайті облради.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.