П'ятниця, 04 Грудень 2020


Як правильно заповнити податкову декларацію, які доходи підлягають обов’язковому декларуванню та як отримати податкову знижку дізнавалися студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу під час зустрічі з фахівцями ДПІ у м. Рівному. 

Захід відбувся в рамках Деклараційної кампанії – 2016, яка зараз проходить в Україні, тож і був присвячений основним аспектам її проведення. 

Податківці розповіли студентам не тільки про те, які доходи підлягають декларуванню, тобто про зобов’язання громадянина, але й проінформували їх про права, які мають платники. Це, передусім, реалізація права на податкову знижку. З огляду на категорію слухачів, податківці детально розповіли про отримання компенсації вартості здобуття освіти. 

Студентів проінформували про те, які саме документи потрібно надати до податкової інспекції та відзначили, що у цьому випадку податкову декларацію можна надати упродовж всього року. Зазначили, що декларації надаються громадянами до Центрів обслуговування платників  за місцем реєстрації. 

В той же час було наголошено, що у разі, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного року, таке право на наступні роки не переноситься. 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.