Вівторок, 27 Жовтень 2020


Яскраві емоції, видовищні виступи, політичний та класичний гумор. Усе це можна буде переглянути під час нового сезону фестивалю Рівненської Ліги сміху. Він розпочнеться уже в неділю, 27 березня, у міському палаці «Текстильник».

 «Ліга сміху – це фестиваль Гумору. Це проект, який об’єднав молодь з усієї України, яка любить жартувати. Головна мета його це знайти, відібрати та вивести якісний гумористичний продукт на професійну сцену», -  редактор Ліги, чемпіон телевізійної ліги сміху 2015 року Андрій Колмачевський.

Так, перед рівненськими глядачами виступлять команди гумористів 20 команд з України, Польщі та Греції. Учасники - вихідці із КВНу.

«Кожна команда представить виступ до 5 хвилин. Їх оцінюватимуть відомі зірки гумору, віце-чемпіони та чемпіони телевізійної ліги сміху. У результаті журі відберуть 14 команд, які вийдуть на сцену 15 травня в 1/8 фіналу», - розповів головний КВНщик Рівненщини Юрій Ліпський.

За словами журі, критерії оцінювання дуже прості – якісні мініатюри і жарти. Проте перед виходом на сцену усі виступи команд пройдуть відбір, аби глядачі змогли побачити найсмішніше. Тож уже відсьогодні розпочнуться перегляди та редагування сценаріїв програм гумористів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.