Неділя, 07 Березень 2021


26 березня о 12:00 в Рівненському Палаці дітей та молоді відбудеться батьківський форум GLOBAL PARENT FORUM «NETWORKING як вихід на новий рівень комунікації.

Теорія трьох рукостискань. Таку тему для традиційної, уже  четвертої зустрічі з батьками було обрано не випадково. Адже ПДМ, йдучи в ногу з часом, завжди впроваджує сучасні технології позитивної співпраці педагогічного колективу з батьківською громадою закладу.

Саме NETWORKING, як соціальна та професійна діяльність, дає можливість вибудувати довготривалі стосунки, що тримаються на довірі та взаємодопомозі. Палац дітей та молоді є самодостатньою системою, де дитина може здобути знання та навички і, головне, реалізувати себе.

Батьки ж тут повинні виступати партнерами, які зацікавленні в досягненнях своїх дітей. Тому завдання батьківського форуму полягає в тому, щоб знайти шляхи активного залучення батьків до спільної організаційно-масової діяльності ПДМ.  

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.