Неділя, 07 Березень 2021


Рівненською обласною організацією ВО «Батьківщина» й надалі керуватиме Микола Кучерук. За таке рішення одностайно проголосували делегати 16 звітно-виборної конференції обласної партійної організації. 

Відкриваючи конференцію, Микола Кучерук подякував усім присутнім за внесок кожного у розбудову партії.

«З часу минулої конференції пройшло два складних роки. Фактично ми всі разом відвойовували право на життя нашій партії. Адже наші опоненти зробили все, аби знищити «Батьківщину». Цього їм не вдалося. Свідченням цьому є останні місцеві вибори. Рівень підтримки у громади області нашої партії показав, що нашій політичній силі довіряють. А з тим чекають від нас рішучих дій у розбудові держави. До рад усіх рівнів в області під прапором «Батьківщини» пройшло 205 депутатів. І кожен з них повинен всебічно відстоювати і захищати права наших мешканців, працювати лише на благо громади», - наголосив у виступі очільник обласної «Батьківщини».

Микола Кучерук також вручив керівникам районних та міських партійних організацій, депутатам, які на місцевих виборах, досягли гарних результатів, подяки від Юлії Тимошенко та цінні подарунки. 

«Дякую також ветеранам нашої партії Надії Семеновій та Раїсі Мосійчук, які на особистому прикладі виховали не одну плеяду місцевих політиків. Завдяки їм і в Дубно і в Дубровиці «Батьківщину» шанують і поважають» - зазначив він.

Подякував за гарну роботу обласної організації і народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок. У своєму виступі він закцентував увагу присутніх на 5 вимогах нашої партії до нового керівника уряду, розповів про особистий візит на суд над Надією Савченко у Росію. 

У свою чергу місцеві депутати звернулися до Сергія Євтушка з проханням змінити виборчий закон, який себе не виправдав.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.