Середа, 03 Березень 2021


Два дні тому на розтяжці у Широкіному підірварвався 33-річний дубенчанин Микола Римарчук. Нині він перебуває у дуже важкому стані. З Мелітополя його сьогодні мають доправити у Дніпропетровськ. Потрібно великі кошти на лікування.

Батьки Миколи та їхні знайомі зібрали невелику суму, якої не достатньо для повного забезбечення лікування дубенського бійця. Тому, шановні, жителі Рівненської області, не будьмо байдужі, давайте спільно допоможемо рідним поставити на ноги їхнього сина. Кошти можна приносити у Дубенську друкарню (вул.Лисенка, 21) або редакцію газети "Наше дзеркало" (вул.Забрама, 14). Відкрито банківський рахунок у приватбанку 4149497863131142 (Римарчук Віктор Васильович - батько). Кожна гривня може допомогти нашому земляку.

Разом з Миколою у групі підірвався ще один дубенчанин - 21-річний Степан Ключинський. Степан отримав сліпе поранення верхньої третини правого стегна. Номер картки для допомоги бійцю - 5168757211658986.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.