Неділя, 17 Січень 2021


У Рівному в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України – 2015”.

Серед переможців національного етапу конкурсу якості опинився і відомий рівненський виробник протипожежних та проти зламних дверей – ТОВ “Сталь-М”, який отримав право маркувати свою продукцію офіційним логотипом “100 кращих товарів України”.

“Сталь-М” залишається прихильником системних процесів, наша діяльність направлена на реалізацію місії підприємства, а вона виражається у виготовленні високоякісної продукції для споживачів. Цієї весни у нас на заводі проводиться черговий аудит на  відповідність вимогам міжнародного  стандарту системи управління якості ІSO 9001:2009. Підтвердження такої відповідності - є важливим критерієм ведення бізнесу та довіри з боку наших партнерів та клієнтів”, - зазначила під час церемонії нагородження юрист підприємства Тетяна Яцук.

Для того, щоб отримати  перемогу у цьому конкурсі, підприємства пройшли відбір з-поміж найкращих виробників на регіональному рівні. Потім їх оцінювали експерти з Києва та Тернополя.

Виробники, які приймали участь у цьому конкурсі, оцінювались за багатьма критеріями. Зокрема, враховувалось наявність систем управління якістю, використання вітчизняної сировини, вплив на навколишнє середовище, соціальна відповідальність, умови праці на підприємстві, ринок збуту, затребуваність продукції на міжнародному ринку та ін.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.