Четвер, 06 Серпень 2020


У суботу 26 березня в міському Палаці дітей та молоді відбувся Глобальний батьківський форум. Це вже четверта зустріч з батьками, яка проходить у принципово новому форматі спілкування. Тема нинішнього форуму: «NETWORKING як вихід на новий рівень комунікації. Теорія трьох рукостискань».

До слова, networking — соціальна і професійна діяльність, спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання, в тому числі і бізнес-питання. Однак, в контексті взаємостосунків ПДМ – це глобальна система, яка складається з  соціальних, персональних нетворкінгів структурних підрозділів, кожного педагога, кожної дитини та її батьків. Тобто в основі цілей використання інструментів нетворкінгу лежать не бізнес-потреби, а особисті прагнення та цінності дитини. В цьому випадку нетворкінг використовується для формування кола спілкування, творчого середовища розвитку дитини. 

У такому контексті психологічна служба ПДМ піднімала питання залучення до навчального процесу разом зі звичайними дітьми дітей з особливими потребами. Адже це, на їх думку, дасть можливість останнім швидше адаптуватися в суспільстві, а суспільство більше звертатиме уваги на потреби таких дітей. Батьки ж виступали не пасивними слухачами, а активними співрозмовниками, які навіть вступали в конструктивний діалог, спираючись на свій досвід та практику.

Як діє на практиці теорія трьох рукостискань, з допомогою перформенсу продемонстрували форумчанам учасники «Зразкового художнього колективу» театральної лабораторії «ВідСутність» та депутати Парламенту дітей Рівного. В  основі теорії трьох рукостискань – педагог -дитина-батьки, яка базується на відомій теорії шести рукостискань американських психологів, за якою кожна людина опосередковано знайома з будь-яким іншим жителем планети через недовгий ланцюжок спільних знайомих. У середньому цей ланцюжок складається з шести чоловік. 

Спілкування з батьками у форматі форуму дає можливість активніше залучати батьків до творчого та освітнього процесу їх дітей, брати активну участь у проектах та акціях Палацу, самореалізуючи свої творчі потреби, вважають організатори. Тож, досвід проведення таких заходів можуть переймати в ПДМ і інші освітні заклади міста.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.