Четвер, 09 Липня 2020


До ДПІ у м. Рівному вже 445 громадян подали декларації про доходи, отримані у 2015 році. Сума задекларованих доходів становить понад 40 млн. гривень, з яких необхідно сплатити більше двох мільйонв гривень податку на доходи фізичних осіб та півмільйона гривень військового збору.

Найактивніше звітують громадяни, які протягом минулого року отримали спадщину і подарунки - 184 декларації, 112 громадян задекларували доходи від продажу нерухомого та рухомого майна. Дохід від надання в оренду нерухомого майна задекларували 55 рівнян, а інвестиційний дохід – 17. Крім того, декларують рівняни і доходи отримані від двох і більше податкових агентів, доходи у вигляді додаткового блага та інші доходи.

Правом на отримання податкової знижки скористались 208 фізичних осіб і за результатами самостійного проведення розрахунків сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, складає 278,7 тис. гривень. З початку року 90 громадянам уже повернуто з бюджету кошти на суму понад 131 тис. гривень.

Нагадуємо, що за результатами 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов'язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 за  №859.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.