Понеділок, 30 Листопад 2020


Минулий тиждень у Верховній Раді був не сесійним, тож народний депутат України від БПП "Солідарність" Василь Яніцький скористався нагодою вчергове навідатися у свій виборчий округ. Цього разу його шлях проліг на Володимиреччину і Рокитнівщину.

23 березня парламентар провів у Володимирецькому районі. Разом з головою РДА Володимиром Хоружим, депутат відвідав ряд сіл району, де відбулися зустрічі з місцевими громадами та педагогічними колективами.

Зокрема, було визначено об’єми та вартість ремонтних робіт дороги у с.Зелене, обговорено та погоджено питання ремонту пошкодженого даху школи у с.Більська Воля.

З коштів Благодійного фонду «Наш Край», Василь Яніцький надав фінансову допомогу громаді с.Зелене на ремонт дороги /50000грн./, на закупівлю ургентних препаратів для місцевого ФАПу, на придбання килима для малечі у місцевий дитячий садочок. У с.Дубівка місцевій громаді нардеп надав фінансову допомогу на освітлення вулиць села /8000грн./ та кошти на потреби місцевого храму. Також було вирішено питання про придбання меблів в бібліотеки району /50000грн./.

До слова, нещодавно Благодійним фондом «Наш Край» було закуплено книги для поповнення бібліотечного фонду районів виборчого округу /10000грн./, які вже найближчим часом надійдуть до бібліотек. Окрім офіційних зустрічей, депутат мав й неофіційні. Так, у с.Більська Воля парламентар відвідав хвору жінку, аби надати їй допомогу на лікування, а у с.Лозки зустрівся з учасником АТО Романом Мазлаєм, котрий зараз проходить реабілітацію після поранення у м.Кузнецовськ, надав йому допомогу на лікування та разом з хлопцем навідалися до його мами.

24 березня Василь Яніцький перебував у Рокитнівському районі. В ході зустрічі з головою Рокитнівської РДА Миколою Кушніром, першим заступником голови РДА Олексієм Берташем, заступником голови районної ради Анатолієм Кінчуром, було обговорено актуальні та проблемні питання району, щодо можливості фінансування закінчення будівництва Рокитнівської ЦРЛ та Глиннівської ЗОШ І-ІІІст., питання можливості виділення коштів на проведення капітального ремонту доріг району у 2016 році.

З метою прийняття рішення про виділення коштів для відновлення фінансування об’єктів, які потребують реконструкції, добудови, технічного забезпечення, народний депутат разом з керівництвом району та депутатом Рівненської обласної ради Віктором Охремчуком відвідав Рокитнівську центральну районну лікарню, побував в селах Глине, Дубно, Кам’яне, Мушні, Біловіж, Сновидовичі, Блажево, Залав’я та Остки. Ознайомився з вже виконаним об’ємом робіт та загальним станом об’єктів.

В ході робочих зустрічей з громадами вищевказаних сіл, з коштів Благодійного фонду «Наш Край», депутатом було надано фінансову допомогу на ремонт дороги у с.Кам’яне /20000грн./ та с.Вежиця /20000грн./, на ремонт будинку культури с.Сновидовичі /5000грн./, на придбання сценічних костюмів для дитячих фолькльорних колективів «Полісяночка» з с.Залав’я та «Пролісок» з с.Блажево /10000грн./. Також благодійним фондом були надані кошти на потреби храмів у селах Кам’яне та Обсіч. Окрім цього, допомогу на лікування отримали ряд мешканців району.

Цього ж дня, Василь Яніцький провів особистий прийом громадян. Зверталися рокитнівчани як з особистих питань, так і з проблемами, що стосуються цілих громад: ремонт доріг, транспортне забезпечення сіл району, технічне забезпечення сільських будинків культури, питання впровадження оптимізації медичних закладів та добудови незакінчених об’єктів. Люди просили депутата допомогти школам та лікарням району.

Депутат закликав присутніх звертатися до його районної громадської приймальні з будь-яких проблемних питань:

"Намагатимуся допомогти кожному. Кожне звернення буде ретельно опрацьовуватися, за ним підготується депутатський запит чи звернення, результати яких доводитимуться до відома мешканців. Всі питання взяті під мій особистий контроль", - наголосив народний обранець.

Михайло СЛОБОДЗЯН, помічник-консультант народного депутата України

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.