Субота, 04 Липня 2020


Новий підхід до розвитку міжнародного аеропорту Рівного в наступному році розробить обласна рада. Про це під час відеоконференції в редакції газети “Рівне вечірнє” зазначив депутат від БПП “Солідарність”, голова бюджетної комісії Рівненської обласної ради Юрій Благодир. За його словами, слід не намагатися вирішити дрібні проблеми, а зробити його привабливим для міжнародних перевізників.

“З бюджету розвитку на ремонт даху аеровокзалу ми виділили 750 тисяч гривень. Але це гроші спрямовані не на розвиток, а утримання інфраструктури, міжнародного статусу летовища, — зазначив Юрій Благодир. — У наступному році слід змінювати соціально-економічну програму розвитку Рівненщини. Зокрема, виділити кошти на розвиток, скажімо, десяти стратегічних об’єктів. Серед них має бути і аеропорт, бо він має перспективу”.

Цього року бюджетна комісія виділила 45 мільйонів гривень на 44 об’єкти Рівненщини. Голова комісії Юрій Благодир наголосив, що чимало об’єктів перехідні, бо їх фінансували ще в минулі роки. На його думку, 2017 рік стане роком стратегічного розвитку.

“З бюджету розвитку будемо виділяти кошти на пріоритетні проекти”, — резюмував голова бюджетної комісії.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.