Субота, 26 Вересень 2020


Добрий приклад об’єднання зусиль для вирішення конкретних проблем показали депутат Верховної Ради України від БПП "Солідарність" Василь Яніцький та депутат обласної ради Віталій Сухович: за їхньої фінансової підтримки у спортивному залі Селецької ЗОШ І-ІІІ ступенів закінчили першу чергу робіт по заміні вікон на енергозберігаючі. Бюджет виконаних робіт склав 32 тисяч гривень.

– Це приємна й корисна співпраця, – підкреслює Віталій Сухович. – Можна сконцентрувати більше коштів, а значить, швидше й ефективніше вирішити проблему. Гадаю, будуть й інші спільні проекти.

У цього невеличкого проекту є передісторія. В кінці грудня минулого року, відкриваючи меморіальну дошку нашому доблесному землякові, випускнику цієї школи, героєві, що віддав життя за Україну, Олегу Ващишину, депутати мали можливість також ознайомитися зі школою, поцікавитися проблемами та успіхами колективу. В спортивному залі школи стояли вікна із склоблоків, частина яких була пошкоджена. Тут же виникла ідея замінити ці вікна на сучасні, безпечні для дітвори.

– Якщо чесно, то я не думав, що справа так швидко вирішиться, – ділиться думками Іван Тилевний, директор школи. – Якось ми уже звикли, що тепер більше обіцянок роздають, ніж роблять конкретних справ. Часи для освітян нині важкі у фінансовому відношенні, про зміцнення матеріально-технічної бази шкіл доводиться лише мріяти. Тому ми особливо вдячні Василю Петровичу та Віталію Миколайовичу, що вони допомогли нашій школі. Сподіваємося на подальшу співпрацю з ними та на підтримку з боку сільської влади.

Благодійний фонд народного депутата України Василя Яніцького «Наш край» уже традиційно приєднується до спільних проектів громад чи благодійних акцій.

– Маємо наміри втілити в життя ряд гуманітарних проектів в селах та містах  округу, – каже Василь Петрович. – Перевагу в підтримці надаємо тим громадам, які самі активно підключаються до вирішення проблем, шукають різні джерела фінансування. Свої зусилля зосереджуємо на підтримці освіти, культури, спорту. Заплановані також проекти по ремонту доріг, освітленню вулиць, ремонту об’єктів інфраструктури. В умовах мізерного бюджету сільських рад, кожна спонсорська підтримка вкрай важлива для наших людей.

Михайло СЛОБОДЗЯН

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.