Четвер, 09 Липня 2020


Українці – народ творчий. Любимо ми, щоб усе було чисто  гарно. Пройдись по селу – рідко де побачиш двір без квітів. А подекуди і на воротах – то квіти намальовані, то лебеді.

Але гарними мають бути не лише власні подвір’я, але й громадські місця. Щоб заохотити земляків напередодні Великодня проявити свій креатив і творчість на благо громади, Благодійний фонд Василя Яніцького «Наш край» оголошує конкурс на краще оформлення зупинки громадського транспорту.

Взяти участь у конкурсі можна двома способами: або розробити на папері проект оформлення зупинки і до 25 квітня надіслати на адресу Громадської приймальні народного депутата в Дубровиці за адресою: 34100, м.Дубровиця, вул.Воробинська,16, Громадська приймальня народного депутата України Василя Яніцького /НА КОНКУРС/ або зібратися толокою та віднайти можливість облагородити та розмалювати-прикрасити місце, де щодня збираються десятки односельців, а сотні проходять повз. А на адресу конкурсу надіслати фото.

«Усі кажуть: потрібні зміни. Але зміни починаються не лише зі столиці, а з кожного з нас. Я вірю, що, якщо підійти до справи не для галочки, а з любов’ю і з душею, то і можливості знайдуться, і люди всі зберуться, і добра справа буде зроблена. Бо ж для себе робиться, щоб було зручно і гарно всім. І потім, кожного разу, проходячи повз цю зупинку, кожен буде радіти, що долучився до цієї краси. І від цього виграє і громада, і кожен з нас», - зазначив ініціатор конкурсу, народний депутат України Василь Яніцький.

Підсумки конкурсу будуть підбиті напередодні 9 травня. Тоді ж і відбудеться нагородження переможців. Громада, чий проект буде визнано найкращим, отримає 10 тисяч грн., друга премія становить 7 тисяч грн., а третя – 5 тисяч. Також будуть три заохочувальні премії по тисячі грн. Якщо переможе проект, то преміальні мають піти на його реалізацію протягом двох тижнів.

Про перебіг конкурсу БФ «Наш край» оперативно повідомлятиме на персональному сайті Василя Яніцького та в соціальних мережах.

Михайло СЛОБОДЗЯН, помічник-консультант народного депутата України

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.