Четвер, 28 Січень 2021


У фейсбуці масовий вірус якийсь гуляє, вже від трьох людей приходило типу відео, а також ніби-то відмічають Вас. Будьте обережні, не відкривайте, - таке повідомлення у себе в акаунті в популярній мережі Фейсбук виклав громадський активіст з Рівного Святослав Клічук.

Про те, що даний вірус носить масовий характер свідчать і інші рівняни яким приходять подібні повідомлення.

Фахівці дають поради як вберегтися від вірусу, що почав гуляти у Фейсбуці.

Ось такий вигляд має сам вірус:

У Facebook черговий вірус: від друга приходить повідомлення у формі відео, ви його відкриваєте, і після цього вже ви починаєте розсилати усім такі повідомлення. Тому (!) в жодному разі не відкривайте повідомлення, не переходьте за лінком. Але якщо вже раптом ви потрапили в пастку:

1. Йдете в "Налаштування" - "Додатки" (https://www.facebook.com/settings?tab=applications)

2. Знаходите пункт "Додатки, веб-сайти і плагіни. Дозволяє використовувати додатки, плагіни, ігри та веб-сайти як на на Facebook так і в інших місцях. Увімкнено."

3. Тиснете "Редагувати", вимикаєте цей пункт (щоб було "Вимкнено"). Пізніше, коли усе видалите, цей пункт можна буде знову увімкнути.

4. Переглядаєте список усіх додатків (тут же - https://www.facebook.com/settings?tab=applications), видаляєте (ВИДАЛЯЄТЕ!) усі підозрілі. Бажано залишати лише ті, які ви точно знаєте, що ви ними користуєтесь.

5. Йдете в розширення браузера (якщо це Google Chrome, тоді адреса в адресній строці браузера - chrome://extensions/).

6. Видаляєте (!) усі підозрілі додатки. Знову як і в п.4 - залишаєте лише ті, які точно знаєте.

7. Якщо вірус постить на вашій сторінці повідомлення, усі їх видаляєте вручну.

8. Пишете усім друзям, повідомляєте, що ваша сторінка зламана, попереджаєте, щоб не відкривали повідомлення, вибачаєтесь.

9. Facebook може також пропонувати використати спеціальне програмне забезпечення чи додаток для боротьби з вірусами - погодьтесь. Але тільки якщо це Facebook Inc.

Такі поради, якщо ви їх уважно виконаєте, у більшості випадків допомагають. Пробуйте. Ну і кидайте друзям, які зараз "зламані".

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.