Неділя, 05 Квітень 2020


Суддю Андрія Сало, який розглядає справу про поновлення на посаді колишнього голови облради, радикала Володимира Ковальчука звинувачують в неупередженості по відношенню до відповідача. Про це сьогодні в коментарі виданню "Рівне вечірнє" заявила правозахисниця Діана Ліновська.

"За моєю оцінкою, клопотання було вмотивованим, адже юрист, який мав представляти інтереси обласної ради, захворів, а його заступник був у відпустці. Суд був зобов’язаний перенести розгляд справи через поважну причину, а хвороба представника відповідача і саме такою і є. Я не пам’ятаю жодного випадку у міському суді, де б суддя відмовив у подібному клопотанні.

Було очевидно, що суддя не займав об’єктивну позицію у розгляді цієї справи. Засідання продовжили без юриста обласної ради, фактично останню позбавили можливості довести свою правоту. А не варто забувати, що судові розгляди, це, перш за все, — змагання двох сторін. Як на мене, представники обласної ради тепер мали би клопотати про відвід судді", - зазначила правозахисниця. 

Нагадаємо, сьогодні суддя Сало відхилив клопотання представників відповідача — Рівненської обласної ради — перенести засідання.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.