Субота, 15 Серпень 2020


Депутат Рівненської міської ради від партії "Самопоміч" Назарій Поліщук взяв участь в круглому столі "Правоохоронна реформа - зрада чи перемога", що відбувся у Києві в приміщенні ІА "УКРІНФОРМ". Варто зазначити, що участь в цьому ж заході приймав і виконуючий обов'язки генерального прокурора України Юрій Севрук.

Назарій Поліщук під час круглого столу представив аналіз у супроводі інтерактивної інфографіки рівня злочинності в Україні.

Інформаційно-аналітичний центр Info-Light, який очолює депутат Рівнеради спеціально для Інформаційної агенції Правда підготував рад матеріалів за даними МВС та Генпрокуратури, з визначення динаміки та структури злочинів в Україні у 2013 р. - першому кварталі 2016 р. 

"На жаль ситуація зі злочинністю у 2015 році суттєво погіршилася в порівнянні з 2013 роком, а динаміка злочинності та розкриття злочинів у 2016 році не справляє позитивних очікувань", - зазначив під час презентації інфографіки Назарій Поліщук.

Детальніше в наступному відео- сюжеті:

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.