П'ятниця, 04 Грудень 2020


У вівторок, 12 квітня, в Рівному відбувся тренінг «Використання ефективних інструментів комунікації для просування ідей» для громадських активістів Рівненської області. На цьому заході його учасники отримали знання, що допоможуть їм у подальшому більш ефективно реалізовувати свої ініціативи та проекти.

Навчання проводив досвідчений тренер – Сергій Штурхецький, член Комісії з журналістської етики, доцент кафедри журналістики НУ «Острозька академія».

«Було дуже приємно бачити як давніх знайомих, так і «новачків» громадської сфери, – каже пан Штурхецький. – Впевнений, що й активісти з числа вимушених переселенців органічно вживуться в наше середовище. Всі активісти та активістки мають цікаві ідеї, за плечима – вже реалізовані значимі проекти. Чого ще не вистачає – вміння поширювати з інформацією, шукати однодумців. Над цим ми і спробували попрацювати. Звісно, за один день у повній мірі цього не навчишся. Але бажання до саморозвитку і самовдосконалення в учасників та учасниць тренінгу є. А значить, на нас невдовзі очікуватимуть цікаві проекти, до того ж, з якісним інформаційним супроводом».

Участь у заході взяли громадські активісти не лише з Рівного, а й зі Здолбунова та Острога.

Тренінг «Використання ефективних інструментів комунікації для просування ідей» був організований РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства».

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.