Четвер, 28 Січень 2021


Міжнародний інтелектуальний марафон «Немає друга понад мудрість» (І. Франко) —проект Національного університету «Острозька академія», організований до 440-річчя першого вищого навчального закладу України та Східної Європи — Острозької слов’яно-греко-латинської академії.

Нагадаємо, що цьогоріч відповідно до Постанови Верховної Ради України від 2 лютого 2016 року № 971-VIII цей ювілей відзначається на державному рівні.

У період з 1 березня до 1 серпня 2016 року всі, хто бажає, можуть залишити на інтернет-сторінці проекту 440.oa.edu.ua  власний мудрий вислів для нащадків. Учасник марафону може запропонувати один вислів, обмежений 440 знаками. Після модерування вислів потрапляє у список для голосування. На інтернет-сторінці не будуть висвітлені висловлювання, що містять неетичні вирази, спонукають до релігійної, громадянської чи етнічної ворожнечі.

Цікаво, що вислови, які набирають найбільшу кількість голосів, потрапляють у список-440 висловів. Зі списку-440 найбільш рейтингові висловлювання будуть відібрані до переліку ТОП-25 премудростей (число 25 символізує ювілей української незалежності). Список-440 мудрих висловів буде видано окремою книгою, а ТОП-25 премудростей викарбують на в`їзній Тріумфальній арці Острозької академії, яку планують збудувати до відзначення ювілею університету в жовтні.

 

До речі, ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник особисто долучився до марафону, написавши свій варіант мудрого вислову.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.