Вівторок, 26 Травень 2020


Конкурсна комісія Національного антикорупційного бюро України обрала керівника Львівського територіального управління НАБУ. Переможцем конкурсу став Тарас Васильович Лопушанський. 

Новообраний директор Львівського теруправління Тарас Лопушанський займається адвокатською діяльністю – є співзасновником адвокатського об’єднання «Ордер». Він також володіє часткою у ТОВ «Юридична компанія ЛДФ Груп». Має три вищі освіти за фахом «Право», «Правознавство» і «Німецька мова та література». Йому 33 роки, одружений.

Загалом документи на участь у конкурсі на цю посаду подало 47 осіб. За результатами тестування на знання законодавства до співбесід були допущені 25 претендентів.

За результатами тестування на знання законодавства Тарас Лопушанський посів третє місце, набравши 86 балів (максимальну кількість набрав Дмитро Пастернак, 92 бали).  

Нагадаємо, повноваження директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро поширюватимуться також на Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.