П'ятниця, 04 Грудень 2020


Вчора, 20 квітня Секретар Рівненської міської ради Олексій Муляренко зустрівся з керівником управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Вірою Мельник та як і обіцяв раніше передав на потреби управління своє службове авто марки Daewoo Lanos. 

“Олексій Віталійович зарекомендував себе як людина, що дотримується свого слова. Відтепер, завдяки службовому автомобілю, працівники нашого управління матимуть змогу швидше отримувати та оформляти документи на субсидію, оперативно відвідувати одиноких та хворих людей в територіальних центрах, приділяти більше уваги ветеранам та малозабезпеченим категоріям населення.”, - зазначила Віра Мельник.

За словами Олексія Муляренка управління праці та соціального захисту населення повідомило його як Секретаря міськради про потребу в службовому автомобілі аби мати змогу оперативно вирішувати проблеми які щоденно виникають під час виконання своїх обов’язків рівненськими соціальними працівниками.

“Я маю у користуванні сучасне авто, яке орендую і не бачу потреби у використанні бюджетних коштів на обслуговування ще одного службового транспорту для виконання своїх посадових обов’язків”, - повідомив Олексій Муляренко під час зустрічі з начальником управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.