Понеділок, 06 Квітень 2020


Маєте ідею та бажання вирішити якусь суспільну проблему, але не впевнені, як її ефективно спланувати, щоб втілити на практиці? Не знаєте, де і як шукати однодумців та ресурси для реалізації своїх ідей? Хочете дізнатися більше про практичний досвід планування та впровадження успішних громадських ініціатив? Прагнете знайти партнерів для спільної реалізації своїх задумів? Цікавить, як якісно презентувати свої проекти перед донорами та залучити фінансування?

Відповіді на ці та інші питання можна буде отримати під час тренінгу «Планування і впровадження ефективних громадських кампаній», який планує провести РОГО «Комітет виборців України» для громадських активістів Рівненщини в середу, 27 квітня, в Рівному.

Тренінг проводитиме експерт з величезним досвідом практичної громадської діяльності та роботи з національними і міжнародними донорами, професійний тренер Альона Доля.

Для участі в заході потрібно заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/1SywFHU

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Дедлайн подання заявок – вівторок, 26 квітня, до 13:00.

Тренінг проходитиме в Рівному з 10 до 18 години (з перервою на обід).

Зверніть увагу: детальна програма та логістика заходу надсилатиметься лише запрошеним учасникам.

Участь у навчанні – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, кава-перервами та обідом.

Відшкодування проїзду учасникам з інших населених пунктів Рівненської області відбуватиметься на підставі квитків.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.