П'ятниця, 05 Березень 2021


Три мікроавтобуса і одна 7-ми тонна вантажівка з провіантом, засобами особистої гігієни та іншим необхідним крамом вирушили колоною з Рівненщини до воїнів АТО, дітям сиротам і мешканцям звільнених від російсько-терористичних військ територій. 

Як зазначив ініціатор збору та відправки вантажу, голова автоколони на Схід Микола Сальчук, організувати таку велику кількість допомоги гуманітарки допомогли священослужителі Рівненської єпархії УПЦ. А вантажити допомогли студенти Кафедри військової підготовки НУВГП та члени Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». 

- Ми не стоїмо осторонь усіх подій, що повязані з відновленням краю, постраждалого від бойових дій і провокацій проросійських найманців. Консолідуємо суспільство довкола себе та сприяємо таким самовідданим людям як Микола Сальчук. Це наш Рівненський шанс для Донбаса побачити хто ворог, вхопитися за нашу руку допомоги, вилізти з пекла війни та відновитися, - додав заступник голови Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олександр Зайчук. 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.