П'ятниця, 26 Лютий 2021


Команда Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради Рівненської області привезла з Всеукраїнського історичного турніру диплом третього ступеня за третє місце. А їздили туди діти за рахунок Благодійного Фонду «Наш край», що належить народному депутату з Рівненщини Василю Яніцькому.

Про це повідомив у facebook помічник-консультант народного депутата Михайло Слободзян.

– За фінансової підтримки Благодійного фонду “Наш Край” народного депутата України Василь Яніцький, відбулася поїздка учнів Дубровицького НВК “Ліцей-школа” до Чернігова на фінал XVIII Всеукраїнського турніру юних істориків. Юні історики демонстрували не лише знання матеріалу, який часто виходив за рамки навчальної програми, але й уміння мислити, майстерне володіння словом. Школярі оперували фактами історії, цитували відомих учених-істориків, логічно доводили свою думку.

У нелегкій боротьбі команда Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» посіла почесне третє місце та отримала диплом третього ступеня.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.