Субота, 31 Жовтень 2020


Дитячий хор «Віват, музико!» Рівненського ПДМу визнаний «Голосом Яскравої Країни». Таку назву має ІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс, який нещодавно проходив в Ужгороді. Фестиваль зібрав більше 20 талановитих колективів з усієї країни.

Дитячий хор «Віват, музико!», не просто взяв участь у творчому змаганні, а й опинився в числі переможців.  У віковій категорії до 11 років вихованці ПДМ стали лауреатами І ступеня. А у віковій категорії 12-15 років - лауреатами ІІ ступеня.

Також юні хористи отримали сертифікат на пільгову участь у вокально-хоровій фестивальній зміні, що пройде з 25 липня по 3 серпня цього року на території творчо-оздоровчої бази «Яскрава країна», що розташована в  Одеської області.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.